Díjátadás 2018.

2018.08.22 19:12
A mai napon átadásra kerültek az egyesületünk által kiírt 2018. évi "Tiszta Udvar Rendes Ház" pályázat fő és különdíjai.
Az alkalmat jelenlétével megtisztelte Szerencsés Sándor Szolnok megyei jogú város önkormányzati képviselője (12. vk.) és Pálinkásné Hürkecz Katalin, a szolnoki polgármesteri hivatal városüzemeltetési osztályának kertésze.
Fő díjat vehetett át: családi ház, társasház négy emeletig és társasház négy emelet fölötti kategóriákban egy-egy pályázó.
Különdíjban részesült három családi ház és egy négy emeletes társasház pályázója.
Köszönjük a szolnoki lakosok aktivitását a versengésben, de legfőképpen a lakókörnyezetük, előkertek, utcafrontok, udvarok, közösségi terek, erkélyek, balkonok, lépcsőházak csinosítása, tisztán tartása, virágosítása érdekében végzett önkéntes fáradozásait.

Egyesület vezetése nevében:

Tóth Kálmán